top of page

חברות ישראליות ותאגידים בינלאומיים

שוק העבודה משתנה בקצב מסחרר. הקושי בשימור עובדים, מודלים של תעסוקה היברידית, מחסור בטאלנטים, חשש ממיתון ופיטורים סביב התייעלות הם רק חלק מהנושאים שמטרידים את המעסיקים הגדולים בעידן הפוסט-קורונה. קצב השינויים המהיר מצריך תגובות מהירות ואדפטציה מיידית, דבר שמוסיף על אתגרי היום-יום. לצד זאת מונחים היום לפתחי החברות גם המחויבות לגיוון תעסוקתי ושיפור מדדי ה- ESG של החברה והריחוק הפיזי מהפריפריה, בה גלום כוח עבודה מקצועי, מיומן ולויאלי, רק מרחיק את החברות מהיעד.

 

לאחר שנים של ניסיון, התאמנו את שירותינו בדיוק לצרכים שלכם והקמנו מחלקות מקצועיות שנותנות פתרונות בתחומים הנוגעים בבטן הרכה של החברה ומאפשרים יציבות תעסוקתית ומקצועיות בלתי מתפשרת לאורך זמן.

עיצוב ללא שם (62).png

שירות לקוחות בדיגיטל

שירות לקוחות בדיגיטל הוא אחד התחומים החשובים ביותר בחברות. בנגב תשעשרה הוקמה מחלקה מקצועית של שירות לקוחות בדיגיטל שמובילה שירותים במגוון ערוצים לחברות הגדולות והמובילות במשק. הניטור והמענה מקצועיים, מיידים וניתנים תוך מתן דגשעל השפה השיווקית, נהלי וערכי החברה אשר הופכים את חווית הלקוח לחיובית ומבטיחים שימוש חוזר בשירותים שלכם. לנגב תשעשרה ניסיון של בנייה והטמעת תהליכי עבודה אל מול צרכי הלקוח, עם ידע במספר מערכות המספקות פלטפורמה לניהול תקשורת רב – ערוצית.

Admin – שירותי בק אופיס

מחלקת האדמין שלנו נותנת מענה של 360 לכל מה שמתנהל "מאחורי הקלעים" של החברה שלכם. משירות לקוחות, מענה טלפוני ללקוחות ולפוטנציאליים, דרך אדמיניסטרציה, ניהול יומנים, טיפול במסמכים ובירוקרטיה וכל מה שיאפשר לכם ולמנהלים.ות של החברה להתמקד בעיקר.

Data Analysis

היום יותר מתמיד ברור לכל כי דאטה היא עמוד השדרה של החברה, כי בסופו של דבר – הכל נמצא במספרים. שימוש בדאטה מאפשר לנו לנתח את המצב הקיים, לנבא את העתיד, מעניק לנו כלים ניהוליים ואסטרטגיים ומספק לנו אינסוף תובנות ביחס לארגון, העובדים והתוצאות העסקיות. התחום שנמצא בתאוצה בעשורים האחרונים סובל גם ממיעוט באנשי מקצוע מיומנים. זו בדיוק הסיבה שהקמנו בנגב תשעשרה מחלקת דטא-אנליסטים משובחת. צוות העובדים.ות מגיעים מדי יום "כדי להיות על המספרים שלכם", לנתח אותם, לזהות בעיות ולדאוג שתמיד תהיו רגע אחד לפני כולם.

PA – מזכירות אישית לבכירים.ות בחברה

לפעמים מזכיר.ה אישית יכולים לשנות את העולם ולהפוך את החיים שלך, המנכ"ל.ית להרבה יותר קלים. בנגב תשעשרה הקמנו מחלקה ייעודית למזכירות אישית לבכירים.ות. צוות המחלקה מתמחה במתן שירות מקצועי, אישי, יעיל ואמין ונותן מענה של 360 לניהול החיים שלך – מתאום פגישות וניהול היומן ועד הזמנת מקומות במסעדה, טיסות לחופשה (וגם שליחת פרחים לבני/בנות הזוג, פשוט כי שכחתם מרוב עומס).

תנו לנו להפוך את החיים שלכם לרגועים ומאורגנים יותר.

שירותי HR

על מנת לתת מענה מדויק לשוק העבודה הנוכחי, המצריך גמישות מירבית ויצירתיות, הקמנו מערך HR עם גישה לאלפי עובדות ועובדים מיומנים ומקצועיים מהנגב. עובדים שהסיכוי של חברה מהמרכז לגייס הוא קלוש, ומהווים כוח עבודה מקצועי, מיומן ומסור, שמבקש לעבוד מהפריפריה מבלי להיאלץ להגיע למרכז.

אז תנו לנו לגייס עבורכם את העובד.ת הבא של החברה – מהנגב.

bottom of page