תמונה של שדות הנגב המערבי

הסיפור שלנו

נגב תשעשרה היא חלק מקבוצת תשעשרה, אשר יוזמת, מקימה ומפעילה עסקים חברתיים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל, אשר בבסיסם דאגה לתעסוקה איכותית, בשכר הוגן ומכבד.

נגב תשעשרה הוקמה בסיוע בנק הפועלים, באמצעות המרכז לבנקאות חברתית, המקדם יוזמות ושותפויות שמתמקדות בכלים ופתרונות חדשניים לתעסוקה בפריפריה, למגזרים ולכלל הציבור בישראל.

הפעילות של קבוצת תשעשרה מקרבת את הפריפריה למרכז באמצעות שימוש בטכנולוגיות דיגיטליות המאפשרות עבודה מרחוק עבור לקוחות מכל קצוות הארץ ומתן מענה לשירותים נדרשים.

השירותים שלנו ניתנים ללקוחותינו על ידי נשות מקצוע חזקות שעושות את כל העבודה אונליין, ממשרדינו שבפריפריה. אנחנו מציעות שירותי ניהול משרד, הנהלת חשבונות, אדמיניסטרציה, חשבות שכר, שירות לקוחות, עוזרות אישיות, גביה, עיצוב גרפי ועוד שירותים נוספים.
לכל תחום יש מנהלת מקצועית שמובילה את השירות, משמרת את הידע ומקדמת את הצוות.

מדבר 19 - הוקם בשנת 2016 במצפה רמון ומתמחה בשירות לקוחות, מזכירות אישיות, אדמיניסטרציה, טלמרקטינג.
לב 19 - הוקם בצפת בשנת 2018 ומתמחה בהנהלת חשבונות, חשבות שכר, גביה.
נגב 19 - הוקם באופקים בשנת 2020 ויש בו אדמיניסטרציה ושירות לקוחות, פיתוח קהילות עסקים ועיצוב גרפי.
לינק 19 - הוקמה בשנת 2020 סוכנות לפתרונות דיגיטלים, בניית אתרים ועוד

הנשים מועסקות אצלנו באופן מלא, עובדות שלנו, ועובדות מרחוק עבור לקוחותינו שנמצאים בכל הארץ,
רובם באזור המרכז.
הן מגיעות למשרד, מרגישות בית, מרגישות שייכות. הן מתוגמלות בצורה מכובדת ומרגישות גאות להיות חלק.
קבוצת תשעשרה משקיעה בהן המון, בפיתוח, במנטורינג, הכשרות, העשרה. שמנו לנו למטרה להעצים ולקדם נשים מצוינות ומקצועיות ולתת ללקוחות שלנו מענה מושלם ומותאם אישית.

יש לנו מגוון לקוחות – עצמאים, חברות גדולות, חברות קטנות, עמותות.
כל לקוח שלנו הוא עולם ומלואו, אנחנו נכנסות כחלק מהעסק, כחלק מהארגון, לומדות אותם לאורכם ולרוחבם ועושות הכל על מנת שיהיו מרוצים. כי הצלחה של הלקוחות שלנו היא הצלחה שלנו, והצלחה שלנו היא אפשרות שלנו להתרחב ולהעסיק עוד ועוד נשים מוכשרות ומצוינות.

 

איור של עולם העבודה הדיגיטלי

עולם העבודה הדיגיטלי

השירותים ניתנים ידי נשות מקצוע חזקות שעושות את כל העבודה אונליין, ממשרדינו שבפריפריה. אנחנו מציעות שירותי ניהול משרד, הנהלת חשבונות, אדמיניסטרציה, חשבות שכר, שירות לקוחות, עוזרות אישיות, גביה, עיצוב גרפי ועוד.

איור  של יצירת תעסוקה איכותית

יצירת תעסוקה איכותית בנגב

נגב תשעשרה היא חלק מקבוצת תשעשרה, אשר יוזמת, מקימה ומפעילה עסקים חברתיים בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית בישראל, אשר בבסיסם דאגה לתעסוקה איכותית,
בשכר הוגן ומכבד.

איור של חיזוק עסקים בנגב

חיזוק עסקים קטנים במרחב

המוקד שלנו הוא מוקד איכותי, שנכנס לתוך הקרביים של העסק וחי אותו כל יום. תפיסת המוקד שלנו אומרת – המוקד הוא הלב, דרכו זורמים הלקוחות, אליו מגיע המידע, והוא מעביר חזרה את כל הצרכים והנתונים מהשטח.